پرینتر سه بعدی

فروش دستگاه های پرینتر سه بعدی

پرینترهای معمولی هنگام کار یک لایه نازک از جوهر را روی کاغذ می‌نشانند، حالا شما تصور کنید که این پرینتر‌ها چاپ این لایه‌ها را تکرار کنند و روی همدیگر بنشانند که در اثر تکرار، این قسمت‌ها دارای ضخامت شده و با هر بار چاپ مجدد یک لایه نازک از رنگ به ضخامت قسمت چاپ شده اضافه می‌گردد.

پرینترهای سه بعدی نیز با همین مکانیزم کار می‌کنند منتها نه با جوهر بلکه با پلاستیک. البته بعضی پرینتر‌ها با مواد غذایی، رزین، مصالح ساختمانی و پودرهای خاصی کار می‌کنند که باعث تحول اساسی در هر کدام از زمینه‌های مربوطه شده است. فکر کنید که تا زمانی نه چندان دور خانه‌ها با سرعتی بالا پرینت شوند و یا داخل خانه بتوانید غذای دلخواه خود را به شکلی که دوست دارید پرینت بگیرید که البته بسیاری از این دستگاه‌ها هم اکنون ساخته شده‌اند اما به صورت صنعتی در نیامده‌اند. به طور کلی هر چه پرین‌تر بتواند لایه‌های نازکتری را روی یکدیگر بنشاند کیفیت محصول تولید شده بالا‌تر می‌شود.

این فروشگاه افتخار دارد برای خدمت رسانی به مهندسین و کارشناسان کشور با واردات پرینتر های سه بعدی از کشور آمریکا

شما همکار گرامی می توانید از سایت اصلی برای دیدن تمامی توضیحات و تمامی محصولات استفاده کنید

این پرینتر ها بهترین کیفیت را در مقابل قیمت به شما هدیه می کند

برای سفارش و درخواست قیمت با ما تماس بگیرید

انواع واردات پرینتر سه بعدی شامل

برای دیدن تمامی مدل ها از منو های سایت استفاده کنید

پرینترهای سه بعدی معمولی و حرفع ای و صنعتی می باشد

http://cubify.com/products/printers

bkg_cubepro_materials_6 features_3d_printing_and_you pj_feat_1 pj_feat_2

چاپگرهای سه بعدی وسیله‌هایی هستند که با استفاده از آنها می‌توانید از فایل های سه بعدی که در کامپیوتر خود دارید نمونه سه بعدی واقعی بسازید.

در چاپگرهای سه بعدی خانگی، برای تولید محصولات از ذوب پلاستیک بهره می برند. چاپگرهای سه بعدی صنعتی با قابلیت پرینت با استفاده از فلزات، رزین های مایع، خمیر سرامیک و حتی مواد خوراکی ساخته شده اند.

کاربردها

امروزه مدلسازی سه بعدی در رشته های گوناگونی همچون قطعه سازی، معماری، طراحی صنعتی، روباتیک، صنایع هوافضا و…رایج است. این مدلسازیها تا پیش از این به شکل تصاویر دو بعدی روی صفحه های نمایشگر یا روی کاغذ ارائه می شدند تا افراد با دیدن آنها درکی از آنچه طراحان در ذهنشان دارند بدست آورند.

پرینتر های سه بعدی توانایی تولید هر نوع قطعه ای با هر شکلی و زاویه ای که باشد، تو پر باشد، یا تو خالی، صاف باشد یا منحنی،… هر قطعه ای با هر طراحی را دارد. این نیاز در همه جا قابل لمس است. صنعت، پزشکی، آموزشی، خودرو سازی، نظامی و هر کاری که نیاز به شبیه سازی ، تولید ماکت و ساخت طرح اولیه دارد،با استفاده از پرینتر سه بعدی، هم می تواند، پروسه ی زمانبر شبیه سازی وساخت ماکت قطعات را تسریع بخشد و تنها با پرینت گرفتن طرح سه بعدی در زمانی بسیار کم، به بررسی قطعه بپردازد.

هوافضا

چاپ سه بعدی در هوافضا، نوآوری سریع و پروازی با اعتماد به نفس را رقم می زند. این تکنولوژی به محققان کمک می کند ایده های خود را به راحتی تصویرسازی کنند و بهتر بتوانند تحقیقات خود درباره فضای ماوراء جو زمین را کامل کنند. در گذشته طراحان در هوافضا باید زمان زیادی را صرف تصور و مدلسازی می کردند. امروزه تکنولوژی چاپ سه بعدی، این اجازه را به مهندسین هوافضا می دهد که در ساخت تجهیزات، دستگاه ها وقطعات هواپیما بتوانند اختراعات خود را به راحتی نمونه سازی کنند و بتوانند قالب های مختلفی را چاپ کنند.

معماری

ساخت سریع جزئیات ساختمان، مدل ها و ماکت های با دوام از طراحی های مختلف معماری، تنها با چاپ سه بعدی امکان پذیر شده است. تکنولوژی چاپ سه بعدی به معماران و شرکت های معماری کمک می کند که به طرز حیرت انگیزی ماکتی بادوام و دقیق از مدل های طراحی شده وآرایه های مختلف طرح خود داشته باشند.

خودروسازی

چاپ سه بعدی نمونه طراحی شده قطعات در خودروسازی و بررسی دقیق نمونه، قبل از تولید ، از کوچکترین خطا در تولید جلوگیری کرده و به طراحی دقیق تر تجهیزات کمک می کند. مهندسین می توانند با چاپ سه بعدی نمونه قطعات با حجم کم،بررسی های لازم را دقیق تر انجام داده و از تولید و اشتباهات مکرر جلوگیری کنند. چاپ سه بعدی موانع نوآوری در تولید را می شکند و حرکت در راستای تولید با اطمینان را سرعت می بخشد.
قطعات صنعتی

تولیدات صنعتی بر پایه طراحی دقیق و حرفه ای قطعات استوار می باشد. این امر نیاز به بررسی دقیق نمونه قیل از تولید می باشد، که پرینترهای سه بعدی کمک شایانی در این زمینه به تولید کنندگان می کند. با استفاده از پرینت سه بعدی می توان سفارشات سریع قطعات با ساختار پیچیده را با تمام جزئیات بررسی و نواقص را رفع کرد.
تجهیزات نظامی

تجهیزات نظامی دارای ساختار پیچیده و قطعات ظریف و حساسی می باشد که این امر مدلسازی و ماکت سازی طرح اولیه را مشکل کرده. با استفاده از پرینترهای سه بعدی می توان هر نوع قطعه ای با هر ساختاری را چاپ کرد. می توان عنوان کرد بیشترین کاربرد پرینترهای سه بعدی در این زمینه می باشد.
تجهیزات پزشکی

برای تولید تجیزات پزشکی و طراحی های دقیق در این زمینه، و همچنین تولید ادام های مصنوعی، نیاز به تولید طراحی قالب هایی با ابعاد و متریال بادوام می باشد که پرینترهای سه بعدی پاسخگوی این نیاز در علم پزشکی می باشند.

خرید پرینتر سه بعدی پرینتر سه بعدی قیمت پرینترهای سه بعدی فروشگاه پرینتر سه بعدی فروش پرینتر سه بعدی پرینتر سه بعدی فروش پرینتر سه بعدی پرینترهای سه بعدی پرینتر سه بعدی پرینتر کیوب پرینتر سه بعدی کیوب 3 پرینتر سه بعدی کیوب آموزش پرینتر سه بعدی راه اندازی پرینتر سه بعدی تعمیر پرینتر سه بعدی خدمات پرینتر سه بعدی پرینت سه بعدی چاپگر سه بعدی واردات پرینتر سه بعدی اخبار پرینتر سه بعدی نقشه های آماده پرینت پرینتر سه بعدی پرینتر سه بعدی فروش پرینتر سه بعدی فروش پرینتر سه بعدی مواد مصرفی پرینتر سه بعدی مواد اولیه پرینتر سه بعدی لوازم جانبی پرینتر سه بعدی قطعات پرینتر سه بعدی